
Корпус GameMax Defender MB, чорний, без БЖ, Mid Tower, для MicroATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм / VGA -
3 534 ₴
- В наявності
- Код: 140924
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Defender MB
GameMax Defender MB Mesh Micro-ATX ігровий корпус для ПК, попередньо встановлено 4x ARGB вентиляторів, повністю металева сітка на передній панелі для максимального повітряного потоку
- з 1 x загартованим склом, підтримка 360 мм рідинного охолодження на верхній панелі, попередньо встановлені 4x ARGB вентилятори і повністю металева сітка на передній панелі для максимального повітряного потоку
- Екстремальна продуктивність охолодження: 4x 120мм ARGB вентиляторів спереду, 3x120мм ARGB вентиляторів ззаду, 1x120мм ARGB вентилятор, підтримує температуру під контролем навіть при високих навантаженнях
- Приваблива передня панель: передня панель поєднує функціональність і естетику. Ця сітка складається з отворів діаметром 1,0 мм, розташованих через 2,0 мм, що забезпечує 48,3% відкритої площі для поліпшеного повітряного потоку і ефективно запобігає потраплянню пилу в ПК. 5xPCIe слот для більш товстих відеокарт RTX-40xx, залишаючи додатковий простір для поліпше
Артикул виробника: DEFENDER MB
id mcrtr-307268
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 461 x 210 x 450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 534 ₴


