
Монітор 13.3" Arzopa A3C Pro, чорний, OLED, 1920x1080, 16:9, 1 мс, 60 Гц, 400 кд/м², 100 000:1, 178°/178°, 2хType-C, mini-HDMI,
10 536 ₴
10 465 ₴
- В наявності
- Код: 140943
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Підвищуйте свою продуктивність і насолоджуйтеся якістю зображення, де б ви не знаходилися. Монітор ARZOPA A3C Pro поєднує в собі мобільний дизайн з унікальною OLED-матрицею для яскравих кольорів, майже нескінченної контрастності та широкого спектра застосувань. Додайте до цього роздільну здатність Full HD (1920 x 1080 пікселів), і ви отримаєте пристрій, який зарекомендує себе як додатковий екран для мобільної роботи, ігор або редагування мультимедіа. Можливість змінювати орієнтацію екрана та широка сумісність роблять його чудовим вибором для людей, які постійно перебувають у русі.

Особливості монітора ARZOPA A3C Pro
- Захоплююче зображення. Оцініть виняткову якість зображення на 13,3-дюймовому OLED-дисплеї. Завдяки 8-бітній глибині кольору, яскравості 400 ніт
Артикул виробника: ARZOPA A3C PRO
id mcrtr-307624
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 0.6 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 300х180х100 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 100 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 10 465 ₴


