
Корпус ALmordor QX25A LCD чорний, без БЖ, для ATX/MicroATX/Mini ITX, 1xUSB-С, 2xUSB-A 3.0, макс. CPU - 160 мм / VGA - 410 мм / PSU
5 397 ₴
5 338 ₴
- В наявності
- Код: 140971
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус ALmordor QX25A LCD Black – універсальний Midi Tower для сучасних збірок
ALmordor QX25A LCD Black – це корпус для ПК з прозорою бічною панеллю та підтримкою сучасних комплектуючих. Завдяки універсальному формфактору ATX, Micro ATX та Mini ITX, модель підходить для створення як ігрових, так і робочих систем будь-якої складності. Стильний чорний дизайн підкреслює індивідуальність вашої збірки та є окрасою будь-якого інтер’єру.
Корпус має продуману конструкцію: передбачається, що блок живлення буде розташований знизу, щоб сприяти монтажу та оптимальному розподілу повітряних потоків. ALmordor QX25A LCD Black підтримує встановлення відеокарт довжиною до 410 мм
Артикул виробника: ALQX25ABK_LCD
id mcrtr-307908
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 420x225x490 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 5 338 ₴


