
Корпус ALmordor L1400 Shield білий, без БЖ, Mid Tower, для EATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 180
4 324 ₴
4 277 ₴
- В наявності
- Код: 140980
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ALmordor L1400 Pioneer E White – стильний Midi Tower для сучасних збірок
ALmordor L1400 Pioneer E White – це просторий та функціональний корпус для ПК у білому кольорі. Він є ідеальним рішенням для створення потужної ігрової чи робочої системи. Завдяки підтримці широкого спектра формфакторів материнських плат – від Mini ITX до E-ATX – корпус дозволяє збирати як продуктивні ігрові комп’ютери, так і компактні конфігурації з мінімальним набором компонентів.
Модель вирізняється прозорою бічною панеллю, що підкреслює сучасний дизайн і дозволяє демонструвати наповнення ПК. Внутрішній простір розрахований на встановлення двох SSD 2.5" та&
Артикул виробника: ALL1400MW
id mcrtr-307938
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 455x232x486 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 277 ₴


