
Телевізор 32" Hoffson HF32HDF24S, чорний, LED HD, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (WebOS), DVB-T2/C, Wi-Fi, bloetooth, 3xHDMI, 2xUSB
7 889 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140988
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Телевізор 32" Hoffson HF32HDF24S, Black, LED HD, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (WebOS), DVB-T2/C, Wi-Fi, Bluetooth, 3xHDMI, 2xUSB 2.0, VESA 200x100
Артикул виробника: HF32HDF24S
id mcrtr-307971
Артикул виробника: HF32HDF24S
id mcrtr-307971
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffson |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | webOS |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | немає |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага з підставкою | 3.3 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 768х490х90 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | голосовий набір |
| Потужність динаміків | немає інформації |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 889 ₴


