
Відеокарта GeForce RTX 5060 Ti, MSI, GAMING OC, 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2662/28000 MHz, 16-pin (G506T-16GC)
35 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140991
- +380 (67) 249-48-482ий номер
На базі архітектури NVIDIA Blackwell та DLSS 4
Тактові частоти ядра:
Екстремальна продуктивність: 2662 МГц (MSI Center)
Підвищена продуктивність: 2647 МГц
TWIN FROZR 10: чудове охолодження та тихіша робота завдяки покращеній конструкції лопатей вентилятора від MSI
Вентилятор STORMFORCE: сім лопат вентилятора, текстура «кіготь» та кругова дуга призначені для оптимального повітряного потоку з мінімальним рівнем шуму
Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам’яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться
Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання
Металева задня панель: Посилена металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження
Wave Curved 4.0: Прецизійні хвилеподібні кромки з високим і низьким розташуванням ребер підсилюють повітряний потік і знижують турбулентність
Air Antegrade F
Артикул виробника: G506T-16GC
id mcrtr-307995
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 247 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 600 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | GAMING |
| Тактова частота GPU | 2662 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 35 036 ₴


