-41%

Корпус 1stPlayer D3-A-BK-1F7-14-1F7, чорний, без БЖ, Midi Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 190 мм /
3 120 ₴
1 840 ₴
- В наявності
- Код: 141022
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель комп’ютерного корпусу D3-A-BK-1F7-14-1F7 від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 340 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 190 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Артикул виробника: D3-A-BK-1F7-14-1F7
id mcrtr-308278
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 400 x 375 x 230 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм / 1x200 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴


