
Корпус 1stPlayer Mi5-BK-2FC7R-1FC7, чорний, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 185 мм /
4 028 ₴
3 304 ₴
- В наявності
- Код: 141024
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Модель комп’ютерного корпусу Mi5 від виробника 1stPlayer
Корпус преміум-класу з безшовним загартованим склом з двох сторін, що дає можливість повного огляду
Mi5 може похвалитися двостороннім загартованим склом спереду та збоку, що дає вам можливість безперешкодного огляду вашого апаратного забезпечення найвищого рівня. Ваша система виглядатиме чітко та вражаюче навіть у розпалі найінтенсивніших ігрових сесій.
Велика кількість вентиляційних отворів збоку забезпечує оптимальне охолодження.
Велика кількість вентиляційних отворів у відділенні блоку живлення забезпечує безкомпромісний потік повітря та розсіювання тепла.
Витончений і мінімалістичний дизайн
Ліва панель має безгвинтову конструкцію, що замикається, що дозволяє легко встановлювати та знімати, забезпечуючи гладкий і плавний візуальний ефект.
Магнітний пиловий фільтр зверху та знизу, легко знімається та чиститься.
Достатній простір для організації кабелів
П
Артикул виробника: MI5-BK-2FC7R-1FC7
id mcrtr-308293
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 435x215x435 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 3 304 ₴


