
Корпус 1stPlayer RT5, білий, без БЖ, Midi Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 157 мм / VGA - 330 мм,
3 875 ₴
2 571 ₴
- В наявності
- Код: 141029
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Панорамний вигляд: Загартоване скло з трьох сторін
RT5 оснащений трьома панелями із загартованого скла, що забезпечують панорамний вигляд на ваше складання. Підкресліть своє найкраще у своєму класі обладнання та яскраве RGB-підсвічування з різних кутів, ідеально підходить для любителів кіберспорту та ігор, які люблять сліпучі налаштування.
Унікальний дизайн, якісні матеріали
U-подібна конструкція із загартованого скла спереду та зверху, що підкреслює бездоганну естетику вашого складання. Вишуканий зовнішній вигляд у поєднанні з обладнанням та підсвічуванням ARGB забезпечує вражаючий візуальний ефект!
Розкрийте свій ігровий потенціал із нашим передовим корпусом для ПК!
Завдяки витонченому футуристичному багатофункціональному дисплею на передній металевій панелі ви отримаєте доступ в режимі реального часу до життєво важливих показників вашої установки. Контролюйте завантаження ЦП, використання пам'яті, температуру та частоту одним поглядом.
Артикул виробника: RT5-WH
id mcrtr-308303
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380 x 375 x 280 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 2 571 ₴


