-32%

Корпус GameMax Brufen COC, чорний, Midi Tower, без БП, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB-С, 2xUSB 3.0, 4x120 мм ARGB
4 515 ₴
3 052 ₴
- В наявності
- Код: 141037
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Brufen COC
Корпус для ігрового ПК Brufen COC Mid Tower з ARGB вентиляторами, потужним охолодженням і підтримкою водяного охолодження.
- Скляна панель, що відкидається: Бічна панель із загартованого скла завтовшки 3 мм, яка легко відчиняється, для стильного та зручного огляду компонентів без використання інструментів.
- Передня панель з алмазним обробленням: Елегантний дизайн з алмазним обробленням, що підкреслює преміальний вигляд корпусу.
- ARGB підсвічування: Регульоване підсвічування ARGB з кнопкою для перемикання режимів і створення індивідуальних ефектів.
- Дизайн охолодження COC: 14-см турбовентилятор для ефективного тепловідведення під час розгону.
- Підтримка охолодження: Підтримка до 5 вентиляторів і радіаторів розміром до 280 мм для потужного охолодження.
Артикул виробника: BRUFEN COC
id mcrtr-308519
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 436x210x461 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 052 ₴


