-27%

Корпус GameMax Forge COC, чорний, без БП, Midi Tower, Micro ATX / Mini ITX, Type-C / USB 3.0 / USB 2.0, макс. CPU - 155 мм / VGA -
3 108 ₴
2 260 ₴
- В наявності
- Код: 141038
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Forge COC
Forge COC mATX Корпуси для ПК, ігровий корпус для ПК з підсвічуванням, 4 попередньо встановленими ARGB вентиляторами та запатентованою системою охолодження COC (Cooling and Overclocking Architecture), що забезпечує оптимальну продуктивність для геймерів.
- Гнучкі можливості зберігання — Підтримує до 3x 3.5 HDD і 5x 2.5 SSD, забезпечуючи універсальні варіанти зберігання.
- Чудове охолодження — Вміщує до 9 вентиляторів (включно з 5 вбудованими вентиляторами, включно з турбовентилятором COC) і радіатори до 360 мм для оптимального охолодження.
- Багаті порти введення-виведення — Включає 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, порт Type-C і комбінований аудіороз’єм для під’єднання пристроїв.
- Бічна панель із загартованого скла — Стильна скляна панель ліворуч і металева панель праворуч, що підкреслюють внутрішні компоненти.
- Компактний корпус із високою сумісністю — Підтримує відеокарти до 330 мм, процесорні кул
Артикул виробника: FORGE COC
id mcrtr-308520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 205 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 5 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴


