-2%

Корпус GameMax P31, чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 168 мм / VGA - 355
4 253 ₴
4 172 ₴
- В наявності
- Код: 141040
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GameMax P31
Корпус для ПК GameMax P31 BK Mid Tower пропонує надійні можливості охолодження, елегантний дизайн та високу сумісність, щоб задовольнити ваші ігрові та обчислювальні потреби.
- Преміальна конструкція — виготовлений з високоякісних матеріалів, цей корпус гарантує довговічність та естетику.
- Покращене охолодження: попередньо встановлений 120-мм задній вентилятор, підтримка додаткових вентиляторів та водяного охолодження до 240 мм
- Висока сумісність: підтримує материнські плати ATX, Micro-ATX та Mini ITX
- Стильний дизайн - передня панель з інтегрованою світловою стрічкою RGB, сітчасті бічні панелі
- Ефективний ввід/вивід: 2 порти USB 3.0, комбінований аудіороз'єм (CTIA) та порт Type-C (Gen2)
- Захист від пилу: оснащений пилозахисними кришками на нижній, верхній та передній панелях
- Просторий внутрішній простір: підходить для відеокарт довжиною до 355 мм та процесорних кулерів довжиною до 168 мм, з 34-мі
Артикул виробника: P31 BK
id mcrtr-308540
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 436.5 x 403 x 204 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172 ₴


