
Відеокарта GeForce RTX 5060 Ti, Gigabyte, EAGLE OC ICE, 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2617/28000 MHz, 8-pin (GV-N506TEAGLEOC
39 664 ₴
38 101 ₴
- В наявності
- Код: 141082
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертанням, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.
Вражаючий дизайн корпусу
Натхнення дизайну серії EAGLE походить зі злиття космічних лінкорів і елементів наукової фантастики. Його унікальні вигнуті контури окреслюють обтічний вигляд, доповнений сегментованими лініями, що нагадують розібрані компоненти палуби, викликаючи в пам'яті складну структуру космічного корабля. Цей дизайн наповнює загальну естетику багатою космічною технологічною атмосферою, демонструючи футуристичну естетику та майстерність у кожній деталі.
Фірмовий стиль
Передня панель сміливо об'єднує елементи аерокосмічного дизайну та наукової фантастики, чітко відображаючи впізнаваний стиль EAGLE,
Артикул виробника: GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD
id mcrtr-309280
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 215 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | EAGLE |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 38 101 ₴


