
Кулер для процесора be quiet! Pure Rock Pro 3, чорний, алюміній/мідь, 2x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 250
3 339 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141186
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ І КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Прокачайте вашу систему вражаючою продуктивністю охолодження Pure Rock Pro 3 Black та спеціально створеними вентиляторами Pure Wings 3.
- Вражаюча ефективність охолодження для сучасних процесорів
- 6 чорних високоефективних 6-мм теплових трубок з нікельованою основою
- 2 оптимізовані вентилятори Pure Wings 3 120mm PWM з воронкоподібними випускними отворами
- Рівень шуму не перевищує 34.8 dB(A) навіть на максимальній швидкості обертання
- Висока сумісність з RAM та VRM завдяки компактній конструкції та офсетний дизайн
- Легке та зручне встановлення завдяки продуманій системі кріплень
- Сумісний з термопастою на основі рідкого металу
- Елегантний вигляд у повністю чорному дизайні
- Гарантія від виробника 3 роки
Два радіатори - подвійна ефективність
Pure Rock Pro 3 Black оснащений 6 чорними високоефективними мідними тепловими трубками з н
Артикул виробника: BK042
id mcrtr-310294
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 114 x 124 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴


