
Відеокарта Radeon RX 9060 XT, XFX, Swift OC Gaming, 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (RX-96TSW16BQ)
28 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141231
- +380 (67) 249-48-482ий номер
РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ІГОР, НА ПРОЦЕСОРІ AMD RDNA™ 4
Відчуйте новий рівень ігрової продуктивності 1440p з відеокартами AMD Radeon™ RX 9060 XT. Працюють на революційній архітектурі RDNA™ 4 з уніфікованими обчислювальними блоками, що використовують передові технології трасування променів і прискорювачі штучного інтелекту, підтримують технологію AMD FidelityFX™ Super Resolution 4 і AMD HYPR-RX для надзвичайно плавного і чуйного ігрового процесу, який робить кожну гру важливою.
Створено для геймера
Клас Swift втілює сучасний аеродинамічний стиль завдяки чистому та елегантному дизайну. Це продуманий дизайн, єдиною метою якого є максимізація потоку повітря для поліпшення охолодження і продуктивності. Лінійка відеокарт Swift — це лінійка відеокарт початкового рівня від XFX. Відеокарти моделі Swift мають хорошу продуктивність охолодження і пропонують просту, вражаючу ігрову продуктивність.
ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК ТА ЕСТЕТИКА
З кожною ітерацією
Артикул виробника: RX-96TSW16BQ
id mcrtr-311115
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XFX |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 270 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | Swift |
| Тактова частота GPU | 3320 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 28 610 ₴


