-6%

Монітор 27" Asus VA279QGS, чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 120 Гц, 1 мс, 350 кд/м2, 3000:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 4хUSB-A,
10 011 ₴
9 401 ₴
- В наявності
- Код: 141295
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор 27" Asus VA279QGS, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 120 Гц, 1 мс, 350 кд/м2, 3000:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 4хUSB-A, 2 x 2 Вт, Vesa 100x100, Adaptive Sync (90LM04J1-B01171)
Артикул виробника: 90LM04J1-B01171
id mcrtr-311825
Артикул виробника: 90LM04J1-B01171
id mcrtr-311825
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3.9 кг |
| Вага з підставкою | 6 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 612x367x47 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612x529x229 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 16 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 401 ₴


