
Відеокарта GeForce RTX 5050, MSI, VENTUS 2X OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2617/20000 MHz, 8-pin (G5050-8V2C)
20 330 ₴
19 409 ₴
- В наявності
- Код: 141362
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Візьміть основне
VENTUS зосереджується на найважливішому для вирішення будь-яких завдань. Його ефективне теплове рішення поміщено в міцний корпус з нейтральною естетикою, що дозволяє цій елегантній відеокарті бездоганно інтегруватися в будь-яку конструкцію.
ПОДВІЙНА ВЕНТИЛЯТОРНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Два вентилятори на великому радіаторі забезпечують чудову продуктивність охолодження та тиху роботу.
ОБ'ЄДНАННЯ РАЗОМ
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center від MSI дозволяє вам максимально ефективно використовувати ваші продукти MSI. Відстежуйте, налаштовуйте та оптимізуйте в режимі реального часу лише за кілька кліків. Одна з його видатних функцій, AI Tuning, інтелектуально налаштовує вашу систему відповідно до вимог штучного інтелекту.
ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ,
НЕОБМЕЖЕНА ПОТУЖНІСТЬ
MSI Afterburner — це провідне у світі програмне забезпечення для розгону відеокарт, яке пропонує повний контроль і моніторинг системи в р
Артикул виробника: G5050-8V2C
id mcrtr-312692
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5050 |
| Довжина відеокарти | 197 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | VENTUS |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 19 409 ₴


