
Відеокарта GeForce RTX 5070, Palit, GamingPro-S OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2572/28000 MHz, 16-pin (NE75070T19K9-GB2050U)
40 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141455
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеокарта GeForce RTX 5070, Palit, GamingPro-S OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2572/28000 MHz, 16-pin (NE75070T19K9-GB2050U)
Артикул виробника: NE75070T19K9-GB2050U
id mcrtr-313925
Артикул виробника: NE75070T19K9-GB2050U
id mcrtr-313925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 332 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | GamingPro |
| Тактова частота GPU | 2572 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 510 ₴


