
Кулер для процесора Deepcool AG620 ARGB V2, чорний, алюміній/мідь, 2x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4,
4 275 ₴
3 030 ₴
- В наявності
- Код: 141580
- +380 (67) 249-48-482ий номер
AG620 BK ARGB V2
DeepCool AG620 BK ARGB V2 — це повністю чорний кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільну радіаторну башту для оптимального розсіювання тепла, та двома точно налаштованими 120-мм ARGB PWM вентиляторами для потужного охолодження.
БЛИСК У ДИЗАЙНІ
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має темно-чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипа, AG620 BK ARGB V2 забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташован
Артикул виробника: R-AG620-BKAMMN-GJD
id mcrtr-315030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1330 г |
| Висота | 160-169 мм |
| Габарити | 129 x 136 x 161 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 3 030 ₴


