
Кулер для процесора Deepcool AK400 DIGITAL PRO, білий, алюміній/мідь, 1x120 мм, LCD екран, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
3 114 ₴
2 377 ₴
- В наявності
- Код: 141582
- +380 (67) 249-48-482ий номер
AK400 DIGITAL PRO WH
Повітряні кулери AK DIGITAL стали професійними з новою версією. AK400 DIGITAL PRO WH був оновлений у багатьох аспектах, включаючи багатоточковий екран даних, візуальні попередження про колірну температуру та технологію теплових трубок CTT 2.0. Дуже гідний крок вперед не лише в естетиці, але й у продуктивності охолодження.
ПОКРАЩЕНИЙ ЕКРАН СТАНУ ПРОЦЕСОРА
Елегантний та блискучий екран AK400 DIGITAL PRO WH було покращено, щоб відображати не лише температуру; додано дані про використання та потужність, які відображаються одночасно. Дисплей керується за допомогою програмного забезпечення DeepCool і вимагає лише відкритого роз'єму USB 2.0.
ВІЗУАЛЬНІ ТЕМПЕРАТУРНІ ОНОВЛЕННЯ
Систему попередження про перевищення температури також оновлено, тепер вона має кольоровий візуальний індикатор: нижче 80 °C індикатор залишатиметься зеленим; від 80 до 90 °C він буде яскраво-помаранчевим; коли температура піднімається вище 90 °C, він
Артикул виробника: R-AK400-WHAPMN-G
id mcrtr-315032
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 862 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 2 377 ₴


