
Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Asus, DUAL, 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3250/20000 MHz, 8-pin (DUAL-RX9060XT-16G)
31 753 ₴
29 108 ₴
- В наявності
- Код: 141613
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Два вентилятори, ідеальна посадка
ASUS Dual Radeon™ RX 9060 XT поєднує в собі потужну систему охолодження з широкою сумісністю. Передові рішення для охолодження від флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації потоку повітря до радіатора. Розроблена в компактному 2,5-слотовому формфакторі, вона забезпечує більшу потужність у меншому просторі. Ці покращення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графіка в компактному корпусі.
2,5-слотовий дизайн
Ретельно розроблене розташування кожуха, радіатора та теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу, забезпечуючи теплову продуктивність, що перевершує компактний розмір.
- Оновлення Axial-tech
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, що забезпечує довші лопаті, та бар'єрне кільце для збільшення тиску повітря вниз. - Технологія 0 дБ
Щоб
Артикул виробника: DUAL-RX9060XT-16G
id mcrtr-315537
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 202 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серія | DUAL |
| Тактова частота GPU | 3250 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 29 108 ₴


