
Кулер для процесора MSI MAG COREFROZR AA13, білий, алюміній/мідь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до
1 889 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141614
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Серія MAG від MSI, що пропонує основну продукцію, втілює стабільність та довговічність і створена для найінтенсивніших ігрових сесій. Уся лінійка вирізняється міцною конструкцією з металевою твердістю та чудовим тепловідведенням, що забезпечує стабільність усіх критично важливих ігрових компонентів.
Компактний дизайн, потужне охолодження
Завдяки висоті всього 152 мм, кулер підходить для більшості корпусів середнього розміру, забезпечуючи чудову сумісність без шкоди для продуктивності.
Теплові трубки прямого контакту
Теплові трубки прямого контакту забезпечують кращу теплопередачу, розміщуючи мідні теплові трубки безпосередньо на поверхні процесора.
Ефективні чотири теплові трубки
Чотири 6-міліметрові мідні теплові трубки швидко відводять тепло від процесора, покращуючи тепловіддачу по всьому масиву ребер.
Попередньо нанесена термопаста
Постачається з попередньо нанесеним термопастою для легкого встановлення та оптимального контакту одразу після розпакування.
Лазерне гравіювання Дух Дракона
На верхній кришці витончено лазером емблема MSI Dragon, що демонструє культові деталі та майстерність виконання.
Монтажний комплект для Intel та AMD
Містить монтажні комплекти для платформ Intel та AMD, що підтримують роз'єми LGA 1700 / 1851 та AM4 / AM5. Конструкція з пружинно-гвинтовим кріпленням забезпечує легше встановлення, а комплект Intel попередньо встановлений "з коробки".
Артикул виробника: MAG COREFROZR AA13 WHITE
id mcrtr-315550
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | white |
| Висота | 150-159 мм |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Конструкція | баштова |
| Підсвічування | ARGB |
| Матеріал основи | мідь |
| Габарити | 152 x 121 x 94.5 мм |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 240 Вт |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
- Ціна: 1 889 ₴


