
Відеокарта Radeon RX 9070 XT, Asus, PRIME OC (білий Edition), 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 3030/20000 MHz, 3x8-pin
51 128 ₴
49 705 ₴
- В наявності
- Код: 141696
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Готовий до потужності
Відчуйте неперевершену продуктивність з відеокартою Prime Radeon™ RX 9070 XT White Edition, яка має компактний 2,5-слотовий дизайн для широкої сумісності, а також термопрокладку з фазовою зміною частоти для графічного процесора та потрійну систему вентиляторів для максимального охолодження.
2,5-слотовий дизайн
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9070 XT White Edition має 2,5-слотовий дизайн з ретельно розташованим кожухом, радіатором та тепловими трубками, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальну теплову продуктивність.
Оновлення Axial-tech
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, що забезпечує довші лопаті, та бар'єрне кільце для збільшення тиску повітря вниз, що сприяє нижчим температурам, меншому шуму та вищій продуктивності.
Технологія 0 дБ
Усі три вентилятори зупиняються, коли температура граф
Артикул виробника: PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE
id mcrtr-316476
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 312 мм |
| Живлення відеокарти | 3 x 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | PRIME |
| Тактова частота GPU | 3030 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 49 705 ₴


