-11%

Кулер для процесора be quiet! Pure Rock 3, чорний, 1x120 мм Pure Wings 3 PWM (2000 об/хв), Intel
2 051 ₴
1 826 ₴
- В наявності
- Код: 141703
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pure Rock 3 Black приголомшує високою продуктивністю в компактному дизайні та спеціально створеним вентилятором Pure Wings 3.
- Висока ефективність охолодження для сучасних процесорів
- 4 чорні теплові 6-мм трубки з технологією HDT
- Оптимізований Pure Wings 3 120mm PWM з воронкоподібним випускним отвором
- Рівень шуму не перевищує 31.2 dB(A) навіть на максимальній швидкості обертання
- Висока сумісність з RAM та VRM завдяки компактній конструкції
- Легке та зручне встановлення завдяки продуманій системі кріплень
- Елегантний вигляд у повністю чорному дизайні
- 3 роки гарантії від виробника
- Концепція продукту, дизайн і контроль якості в Німеччині
Висока ефективність відводу тепла
Pure Rock 3 Black призначений для основної категорії ПК систем. Кулер з ефективністю 190W TDP забезпечує чудове охолодження для ігрових, мультимедіа і графічних систем, а також більшості комп'ютерів початково
Артикул виробника: BK039
id mcrtr-316675
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 124 x 73 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 190 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 826 ₴


