
Кулер для процесора PcCooler R120, чорний, алюміній, 1x95 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, висота 70 мм, до 95 Вт
478 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141717
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кулер для процесора PcCooler R120
- Компактні розміри
Маленький та легкий, підійде для різних корпусів. - Потоншені ребра
Максимізують температурну провідність та покращують ефективність охолодження. - Алюмінієва база Direct-touch
Безпосередньо контактує з ядром процесора, оперативно передаючи тепло на ребра. - Вентилятор з контролем температури
Підтримує розумний контроль швидкості PWM, оснащений якісним гідравлічним підшипником.
Артикул виробника: R120-XXNIXX-GL
id mcrtr-316904
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 191 г |
| Висота | 70-79 мм |
| Габарити | 114 x 114 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 95 мм |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴


