
Колонки 2.0 REAL-EL S-135 чорний, 2 x 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-подсветка (EL121100019)
1 084 ₴
- В наявності
- Код: 141734
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонки 2.0 REAL-EL S-135 Black, 2 x 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-подсветка (EL121100019)
Артикул виробника: S-135
id mcrtr-317117
Артикул виробника: S-135
id mcrtr-317117
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Габарити колонки | 8 х 17 х 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴


