
Колонки 2.0 REAL-EL S-25 чорний, 2 x 3 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм (EL121100022)
580 ₴
576 ₴
- В наявності
- Код: 141736
- +380 (67) 249-48-482ий номер
REAL-EL S-25 — стильне та практичне рішення для щоденного використання.
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-25 — компактне та доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. Завдяки покращеній формі корпусу з вишуканим дизайном, акустика не лише гармонійно виглядає на робочому столі, а й забезпечує кращі акустичні властивості.
Динаміки 50 мм відтворюють чистий звук у діапазоні від 120 до 19 000 Гц, роблячи прослуховування музики чи перегляд відео комфортним у будь-якій ситуації.
Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або блок живлення 5 V DC, а підключення до джерела звуку відбувається через стандартний mini-jack 3,5 мм. Регулятор гучності додає зручності у користуванні.
REAL-EL S-25 — це поєднання витонченого дизайну, практичності та якісного звучання у компактному форматі.
Артикул виробника: S-25
id mcrtr-317121
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.37 кг |
| Габарити колонки | 9 х 11 х 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | дротовий |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 576 ₴


