-3%

Телевізор 55" Romsat 55USH1950T2, чорний, LED, 3840x2160, 60 Гц, 3500:1, Android TV, DVB-T2/S2/C, LAN, bloetooth, Wi-Fi, 3xHDMI,
17 067 ₴
16 576 ₴
- В наявності
- Код: 141745
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 55" Romsat 55USH1950T2, Black, LED, 3840x2160, 60 Гц, 3500:1, Android TV, DVB-T2/S2/C, LAN, Bluetooth, Wi-Fi, 3xHDMI, 2xUSB, 2 x 10 Вт, VESA 140x300
Артикул виробника: 55USH1950T2
id mcrtr-317190
Артикул виробника: 55USH1950T2
id mcrtr-317190
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romsat |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android TV |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 300x140 |
| Вага без підставки | 11.2 кг |
| Вага з підставкою | 11.4 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1228х67х714 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1228х255х766 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 95 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | медіаплеєр |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 576 ₴


