
Кулер для процесора Zalman ZET 5, чорний, алюміній и 5 мідних теплових трубок, 2x130 мм 600~2000RPM±10%, для Intel
3 977 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141838
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Процесорний кулер Zalman ZET5BLACK (TDP 200W) – оригінальне та високотехнологічне рішення для охолодження сучасних процесорів Intel/AMD. Вирізняється високим показником ефективності, неординарною конструкцією та дизайном. Два вбудовані вентилятори на високих оборотах працюють тихо і забезпечують активне відведення тепла. Основа виготовлена ??із застосуванням оновленої технології RDTH (Reverse Direct Touch Heatpipe).
Особливості процесорного кулера Zalman ZET5BLACK:
TDP 200W – сумісність із сучасними сокетами AMD, Intel;
- у процесі охолодження задіяно п'ять мідних теплових трубок, що розташовані симетрично. Ефективності тепловіддачі сприяє застосування прямої пайки теплових трубок у місцях зіткнення з радіатором. Такий метод кріплення забезпечує надточний контакт елементів конструкції;
- алюмінієвий радіатор із міцними рівними пластинами закритий декоративним пластиковим кожухом, який формою нагадує турбіну літака і декорований ARGB підсвічуван
Артикул виробника: ZET5BLACK
id mcrtr-318168
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 970 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 117 x 158 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Beige/Inox |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 977 ₴


