-3%

Адаптер мережевий - зарядний пристрій Proove Silicone Power 45 Вт чорний (WCSP45110001)
1 099 ₴
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 141866
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Proove Silicone Power, Black, 45 Вт, 1xType-C (25 Вт, PD3.0) / 1xUSB (20 Вт, QC3.0) (WCSP45110001)
Виходи (порти) - 2 штуки
1xType-C (25 Вт, PD3.0)
1xUSB (20 Вт, QC3.0)
Артикул виробника: WCSP45110001
id mcrtr-318614
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В, 220 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість USB | 1 |
| Type-C | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴


