-3%

Мережевий зарядний пристрій Proove Silicone Power адаптер живлення 45 Вт (WCSP45110002) білий
1 099 ₴
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 141867
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок - зарядний пристрій Proove Silicone Power 45w White (WCSP45110002)
Бренд Proove
Тип - блок живлення. мережевий адаптер
Виходи - 2 порти : 1xType-C (25 Вт, PD3.0) / 1xUSB (20 Вт, QC3.0)
Максимальна потужність 45 ВТ
Артикул виробника: WCSP45110002
id mcrtr-318615
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 2.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість USB | 1 |
| Type-C | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴


