-1%

Комп'ютер GTL Office Advanced 103-1 (Intel Core i3-10105 / H510 / 8G DDR4 / SSD 256 GB / ATX / 400W / no OS)
18 306 ₴
18 183 ₴
- В наявності
- Код: 141931
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTL Office Advanced 103-1 (GTLCOA1038P2A4_X51DF) – продуктивний ПК для офісної роботи та навчання
GTL Office Advanced 103-1 є надійним офісним комп’ютером, створеним для виконання щоденних робочих задач та навчання. Модель ідеально підходить менеджерам, студентам, бухгалтерам та користувачам, яким потрібний продуктивний ПК для використання офісних програм, роботи з документами та вебсерфінгу. Це чудовий вибір для тих, хто хоче купити офісний комп’ютер з оптимальним співвідношенням ціни та можливостей.
Усередині системи встановлено 4-ядерний процесор Intel Core i3-10105 з частотою до 4.4 ГГц та інтегровану графіку Intel UHD Graphics 630, чого достатньо для роботи у браузері, CRM-
Артикул виробника: GTLCOA1038P2A4_X51DF
id mcrtr-319240
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | i3-10105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI-D | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN(RJ45) | 1 |
| PS/2 | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | Опціонально |
| Аудіопорти | є |
| Блок живлення | 400 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Версія Bluetooth | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Габарити (ШxГxВ) | 360x176x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Комплектація | кабель живлення, документація |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Мережеве підключення | 1000 Мбіт/с |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 630 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ GB |
| Об`єм пам'яті відеокарти | від оперативної пам'яті |
| Операційна система | немає |
| Оптичний привод | немає |
| Порти USB 2.0 | 4 |
| Порти USB 3.2 | 4 |
| Порти USB Type-C | немає |
| Підсвічування | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеопам'яті | від оперативної пам'яті |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота процесора | 3.7-4.4 ГГц МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 183 ₴


