-5%

Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
22 363 ₴
21 276 ₴
- В наявності
- Код: 141976
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
Артикул виробника: NE75060V19P1-GB2063L
id mcrtr-319713
Артикул виробника: NE75060V19P1-GB2063L
id mcrtr-319713
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 263 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | Infinity |
| Тактова частота GPU | 2512 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 276 ₴


