-9%

Телевізор 32" Xiaomi Mi TV A 32 2026, чорний, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, bloetooth, LAN,
9 150 ₴
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 142017
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 32" Xiaomi Mi TV A 32 2026, Black, LED, 1366x768, 60 Гц, Smart TV (Google TV), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI, USB, 2x10 Вт, VESA 200x100 (1139932)
Артикул виробника: 1139932
id mcrtr-320213
Артикул виробника: 1139932
id mcrtr-320213
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Google TV |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 3.1 кг |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 719х61х425 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 719х198х469 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | голосовий набір |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴


