-15%

Навушники JBL Tune 530, білі 3.5 мм дротові накладні
1 721 ₴
1 462 ₴
- В наявності
- Код: 142027
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники JBL Tune 530 White 3.5 мм
тип - Навушники накладні
підключення - дротові
Бренд - JBL
Серія - Tune 530
- мікрофон,
- однокнопковий пульт керування,
- технологія "Pure Bass",
- складний дизайн,
- підтримка Siri та Google Now
Артикул виробника: JBLT530WHT
id mcrtr-320288
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Одностороння гарнітура | Ні |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Тип роз'єму | 3.5 мм |
| Форма роз'єму | L-подібний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Функція плеєра | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Гарнітура |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Чашки | Круглі |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | технологія "Pure Bass", складні, підтримка Siri, Google Now |
| Підсвічування | немає |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Підключення | дротове |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція мікрофона | мікрофон на дроті |
| Динаміки (мембрана) | 33 мм |
| Активне шумозаглушення (ANC) | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴


