-20%

Кулер для процесора be quiet! Pure Rock Slim 3, чорний, 1x100 мм (max 1700 об/мин), PWM, для Intel 1851/1700, AMD AM5/AM4, до 130
1 589 ₴
1 274 ₴
- В наявності
- Код: 142049
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процесора be quiet! Pure Rock Slim 3, Black, 1x100 мм (max 1700 об/мин), PWM, для Intel 1851/1700, AMD AM5/AM4, до 130 Вт, висота 127 мм (BK047)
Артикул виробника: BK047
id mcrtr-320555
Артикул виробника: BK047
id mcrtr-320555
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 412 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 100 x 73 x 127 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black/Inox |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 100 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴


