
Відеокарта GeForce GTX 1650, Gigabyte, OC, 4Gb GDDR6, 128-bit, DVI/HDMI/DP, 1635/12000 MHz (GV-N1656OC-4GD)_Уцінка 2 (сліди
7 785 ₴
- Немає в наявності
- Код: 142064
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеокарта GeForce GTX 1650, Gigabyte, OC, 4Gb GDDR6, 128-bit, DVI/HDMI/DP, 1635/12000 MHz (GV-N1656OC-4GD)_Уцінка 2 (сліди використання)
Артикул виробника: GV-N1656OC-4GD_U2
id mcrtr-320728
Артикул виробника: GV-N1656OC-4GD_U2
id mcrtr-320728
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | Compact |
| Частота пам'яті | 12000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Тактова частота GPU | 1635 МГц |
| Графічний процесор | GTX 1650 |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| DVI | 1 |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 170 мм |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Підтримка VR | немає |
| Відеопам'ять | 4 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 |
| Підтримка UHD | 4K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 785 ₴



