-14%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT V2 чорний, Intel: 1851/1700/1200/115x/20xx, AMD: AM5/AM4, 128×73×152mm, 120mm 4-pin PWM,
1 310 ₴
1 129 ₴
- В наявності
- Код: 142070
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT V2 Black, Intel: 1851/1700/1200/115x/20xx, AMD: AM5/AM4, 128×73×152mm, 120mm 4-pin PWM, 300~2000±10% RPM, TDP 200W, 27.2dB(A) Max
Артикул виробника: SE-214-XT V2 BLACK
id mcrtr-320765
Артикул виробника: SE-214-XT V2 BLACK
id mcrtr-320765
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 128 x 73 x 152 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴


