-4%

Монітор 27" Xiaomi Gaming Monitor G27i 2026, чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°,
9 124 ₴
8 718 ₴
- В наявності
- Код: 142080
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор 27" Xiaomi Gaming Monitor G27i 2026, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6370EU)
Артикул виробника: 1169364
id mcrtr-320897
Артикул виробника: 1169364
id mcrtr-320897
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | є |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | є |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.9 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 611.3x173x476 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 200 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 718 ₴


