
Відеокарта GeForce RTX 4070 Ti, Asus, TUF GAMING OC, 12Gb GDDR6X, 192-bit, 2xHDMI/3xDP, 2760/21000 MHz, 16-pin
49 435 ₴
- Немає в наявності
- Код: 142082
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеокарта GeForce RTX 4070 Ti, Asus, TUF GAMING OC, 12Gb GDDR6X, 192-bit, 2xHDMI/3xDP, 2760/21000 MHz, 16-pin (TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING)_Уцінка 2 (сліди встановлення)
Артикул виробника: TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING_U2
id mcrtr-320930
Артикул виробника: TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING_U2
id mcrtr-320930
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | TUF |
| Частота пам'яті | 21000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Підсвічування | ARGB |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Тактова частота GPU | 2760 МГц |
| Графічний процесор | RTX 4070 Ti |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 305 мм |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Підтримка VR | є |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 435 ₴



