-19%

Планшет 12.1" Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6 / 128 GB Wi-Fi графітовий сірий VHU6128EU
15 419 ₴
12 511 ₴
- В наявності
- Код: 142102
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 12.1" Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray
Дисплей - 2560x1600, IPS, 120 Гц
Процесор Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 (8 ядер)
Відео чіп - графічний адаптер Adreno 810
Пам'ять RAM 6Gb, ROM 128Gb,
Підтримка MicroSD (до 2 ТБ)
Інтерфейси бездротові Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4
2 камери - (8Mp + 8Mp)
Акумулятор 12000 mAh,
Операційна система Android 15
Артикул виробника: VHU6128EU
id ci-1171917 mcrtr-321326
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2710 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | планшет, кабель USB, керівництво, гарантійний талон |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Тип матриці | IPS |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ступінь захисту | без захисту |
| Діагональ екрана | 12 - 12.9" |
| Габарити | 279.8 x 181.7 x 7.5 мм |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
| Сім-карта | немає |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Тілова камера | 8 Мп |
| Акумулятор | 12000 мА·год |
| Об'єм RAM | 6 ГБ |
| Версія ОС | Android 15 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| NFC | немає |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Стілус | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 511 ₴


