-21%

Планшет 12.1" Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6 / 128 GB 5G (із слотом сім карти) графітовий сірий
19 650 ₴
15 620 ₴
- В наявності
- Код: 142104
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 12.1" Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G Graphite Gray 6/128
Дисплей 2560x1600, IPS, 120 Гц
RAM 6Gb, ROM 128Gb,
Підтримка MicroSD (до 2 ТБ)
Процесор - 8 ядер. Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4
Графічний чіп Adreno 810
Інтерфейси 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4
2 камери - 13Mp + 8Mp
Акумулятор 12000 mAh
ОС Android 15
Артикул виробника: VHU6151EU / 1172007
id mcrtr-321328
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | планшет, кабель USB, керівництво, гарантійний талон |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Тип матриці | IPS |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ступінь захисту | без захисту |
| Діагональ екрана | 12 - 12.9" |
| Габарити | 279.8 x 181.7 x 7.5 мм |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | Adreno 810 |
| Сім-карта | Nano SIM + eSIM |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Тілова камера | 13 Мп |
| Акумулятор | 12000 мА·год |
| Об'єм RAM | 6 ГБ |
| Версія ОС | Android 15 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| NFC | немає |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Стілус | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 620 ₴


