
Саундбар Xiaomi Soundbar 2.0ch (MDZ-34-DB), чорний, 2 x 15 Вт, bloetooth, AUX, Optical, SPDIF
2 688 ₴
2 675 ₴
- В наявності
- Код: 142106
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундбар Xiaomi Soundbar 2.0ch (MDZ-34-DB), Black, 2 x 15 Вт, Bluetooth, AUX, Optical, SPDIF
Артикул виробника: 1115485
id mcrtr-321336
Артикул виробника: 1115485
id mcrtr-321336
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | SPDIF, AUX, Bluetooth, Optical |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Габарити колонки | 78 х 6.4 х 6.4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | від мережі 220V |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність динаміків | 2 x 15 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675 ₴


