-7%

Масажер для ніг з підігрівом та додатковою функцією масажу Шиатцу NAIPO MGF-839А
12 999 ₴
12 116 ₴
- В наявності
- Код: 53430
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажер для ніг Naipo MGF-839А Ultimate
Naipo MGF-839А Ultimate — це унікальний масажер для ніг, що поєднує в собі кілька технік, щоб забезпечити вашим стопам розслаблювальний і корисний масаж. У його арсеналі є розминальний масаж Шіацу, компресійний вплив, постукування й інфрачервоне нагрівання, які можна комбінувати по-різному. А 4 режими роботи, і зручне керування дають змогу повністю контролювати процес і підлаштовувати масажер під себе. Насолоджуйтеся заспокійливим або підбадьорливим масажем стоп після тренування або наприкінці важкого трудового дня і почувайтеся краще.
Артикул MGF-839А
id el-1423223
Штрих код 712376777607
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAIPO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна ванночка |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж, Вібраційний масаж, Масаж шиацу |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 8.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 116 ₴





