
Твердотільний накопичувач (SSD) WD GREEN 480GB SATA M.2 WDS480G3G0B (чіпи Sandisk)
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 53446
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD диск Western Digital Green 480GB M.2 2280 SATAIII (WDS480G3G0B)
Універсальний накопичувач для повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії та надійності твердотільних накопичувачів WD Green, повсякденні завдання на ноутбуках та настільних ПК виконуються значно швидше.Висока швидкодія при виконанні повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії за рахунок використання в WD Green твердотільного SATA-накопичувача перегляд веб-сторінок, ігри або просто запуск системи відбуватимуться миттєво.Надійність твердотільних накопичувачів
Легкі і ударостійкі накопичувачі твердотільні WD Green не містять рухомих частин, завдяки чому втрата даних не загрожує навіть у разі удару або падіння накопичувача.
Артикул WDS480G3G0B
id el-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 545 Мб/сек |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Вага | 5.1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



