
Твердотільний накопичувач Ssd KINGSTON NV3 4TB (SNV3S/4000G) NVME
25 500 ₴
22 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53447
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Kingston NV3 4 TB (SNV3S/4000G)
- Оцініть швидкість NVMe за допомогою NV3.
- Місткість 4 ТБ забезпечить достатній простір для додатків, документів, фотографій, відеороликів, ігор і т.д.
- Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
- Ідеально підходить для високошвидкісних завдань за низького енергоспоживання.
- Високі швидкості та низьке енергоспоживання
Kingston NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD це нове рішення для зберігання даних на основі контролера NVMe Gen 4x4, що забезпечує швидкість читання/запису до 6000/5000 МБ/с. Даний SSD-накопичувач на 4 ТБ - забезпечує нижче енергоспоживання та знижує нагрівання, оптимізуючи продуктивність вашої системи без шкоди для її ефективності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) дозволяє збільшити об'єм пам'яті до 4 ТБ, зберігаючи місце для інших компонентів.
Ключові характеристики
1.Продуктивність накопичувачів PCIe Gen 4x4 NVMe
Збільште швидкість читання/запису до 6000/5000 МБ/с1.
2.Ідеально підходить для систем з обмеженим простором
Легко вбудовується у конструкції з роз'ємами M.2. Відмінно підходить для тонких ноутбуків та ПК малого форм-фактора.
Збільшена ємність
Дійсно велика ємність – 4 ТБ – забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
1. Продуктивність вказана для стандартної конфігурації за допомогою системної плати з інтерфейсом PCIe 4.0. Швидкість може змінюватись в залежності від апаратного та програмного забезпечення, а також характеру використання.
2. Частина вказаного обсягу флеш-пам'яті використовується для форматування та інших функцій і тому недоступна для зберігання даних. Внаслідок цього фактичний доступний обсяг зберігання даних менше зазначеного. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт виробника.
3. Інформація про сумарну кількість записуваних байтів (TBW) отримана на основі даних клієнтського навантаження JEDEC (JESD219A).
Артикул SNV3S/4000G
id yul-180126
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4096 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 6000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4000 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 3.3 В |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.3 мм |
| Вага | 7 г |
- Ціна: 22 695 ₴








