-14%

Жорсткий диск WD My Book Desktop 6 TB (BBGB0060HBK) портативний зовнішній USB 3.0
12 074 ₴
10 408 ₴
- В наявності
- Код: 53502
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній жорсткий диск WD My Book Desktop 6TB (BBGB0060HBK)
Все необхідне для резервного копіювання
Настільний накопичувач My Book постачається в комплекті з ПЗ для резервного копіювання, що дає змогу зберігати резервні копії фотографій, відео, музики та документів.Надійний захист паролем
Вбудована функція 256-розрядного апаратного шифрування AES і захист паролем жорсткого диска My Book для настільних ПК допомагає захистити вміст накопичувача і забезпечити його конфіденційність. Просто увімкніть функцію захисту паролем і задайте власний пароль, використовуючи завантажуване ПЗ.Фірмова надійність Western Digital
Мільйони людей по всьому світу довіряють зберігання своїх даних настільному накопичувачу My Book. Настільний жорсткий диск My Book розроблено відповідно до найжорсткіших вимог компанії WD до міцності, ударостійкості, надійності та довговічності.Продуктивність накопичувача My Book
При сучасному активному способі життя генерується маса цифрового вмісту. Настільний накопичувач My Book має вражаючу ємність, яка дає можливість зберігати резервні копії всього вашого цифрового життя.
Артикул BBGB0060HBK, WDBBGB0060HBK-EESN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 6000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170.6 мм |
| Ширина | 139.3 мм |
| Висота | 49 мм |
| Вага | 1050 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 408 ₴










