
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston Q500 Phison TLC (SQ500S37/240G)
4 113 ₴
3 578 ₴
- В наявності
- Код: 53512
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Kingston Q500 240 GB (SQ500S37/240G)
У 10 разів швидше за жорсткий диск
Завдяки приголомшливій швидкості читання та запису твердотільні накопичувачі Q500 не тільки підвищують продуктивність, але й можуть використовуватись для модернізації старих систем.
Надійність
Накопичувач Q500 має ударостійку та стійку до вібрацій конструкцію для надійної роботи в ноутбуках та інших мобільних пристроях.
Різні варіанти ємності
Накопичувач Q500 пропонується у варіантах ємності 240 ГБ, 480 ГБ та 960 ГБ для задоволення потреб будь-яких користувачів.
Відмінно підходить для настільних комп'ютерів та ноутбуків.
Накопичувач Q500 має популярний форм-фактор 7 мм і може використовуватись у різних системах. Це ідеальний вибір для тонких ноутбуків та систем з обмеженим вільним простором.
Артикул SQ500S37/240G
id mc-56434
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 350 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 41 г |
- Ціна: 3 578 ₴




