
Накопичувач внутрішній SSD 2.5" 1TB Crucial BX500 Silicon Motion 3D TLC (CT1000BX500SSD1)
9 418 ₴
7 358 ₴
- В наявності
- Код: 53513
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD Crucial BX500 1TB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (CT1000BX500SSD1)
Найпростіший спосіб підвищити продуктивність вашого комп'ютера, не купуючи новий.
Ви коли-небудь замислювалися про те, чому телефон вмикається швидше за комп'ютер? Все тому, що в телефоні використовується флеш-пам'ять. Додайте швидкості у ваш ноутбук або настільний комп'ютер за допомогою твердотільного накопичувача Crucial BX500 — це найпростіший спосіб підвищити продуктивність комп'ютера, не купуючи новий. Пришвидште усе.
Поліпшення продуктивності
Швидке завантаження під час вмикання. Миттєве відкриття файлів. Поліпште загальну швидкість відгуку системи для виконання будь-яких завдань.
Інструменти для простого встановлення
Прості інструкції, ПЗ для створення копій і відеоінструкції зроблять процес встановлення елементарним! Мільйони людей модернізували свої системи, встановивши твердотільний накопичувач Crucial.
Якість Micron — гарантія надійності.
Твердотільний накопичувач Crucial BX500 впевнено пройшов тисячі годин попередніх перевірок якості та десятки перевірок відповідності технічним умовам, він повністю готовий до роботи.
Додаткові можливості:
- Алгоритм багатоетапної цілісності даних
- Температурний контроль
- Прискорення запису SLC
- Активне збирання сміття
- Підтримка TRIM
- Технологія автоматичного контролю та звітності (SMART)
- Код виправлення помилок (ECC)
Артикул CT1000BX500SSD1
id mc-48516
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 540 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 60 г |
- Ціна: 7 358 ₴









