-23%

Накопичувач SSD Kingston KC600 512GB 2.5" SATAIII
8 888 ₴
6 836 ₴
- В наявності
- Код: 142871
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KC600 від компанії Kingston - це твердотілий накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності і функціональності системи.
Він відрізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження і передачі даних.
Накопичувач поставляється в 2,5-дюймовому форм-факторі і оснащений інтерфейсом SATA 3.0 з зворотною сумісністю.
У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive. Накопичувач відрізняється швидкістю читання / запису до 550/520 МБ / с і дозволяє ефективно зберігати дані.
Він поставляється в пакетному комплекті, який забезпечує все необхідне для безперебійної і простої установки і модернізації в настільному комп'ютері і ноутбуці.
Включає в себе тільки накопичувач, в комплект не входить програмне забезпечення для клонування.
Артикул виробника: SKC600/512G
id ksm-5106
Артикул виробника: SKC600/512G
id ksm-5106
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 512 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 40 г |
| Гарантія в місяцях | 60 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | До 520 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Мoдель | KC600 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 836 ₴



